Paylaş

HAKKIMIZDA

Hakkımızda | Pilesan Sineklik Sistemleri
Pileli sineklik sektöründe önde gelen ve pileli sineklik malzemeleri satışı yapan Mavi Ay Pvc ve Yapı Sistemleri 06.08.2011 tarihinde Sultanbeyli /İstanbul'da küçük bir atölyede kurulmuştur. Türkiye'nin önde gelen sineklik imalatçısı olarak, %100 yerli sermaye ve kendi imkanlarıyla kurulan firmamızın sattığı ürünler "yerli ve milli olmalı" prensibiyle hareket ederek, kaliteli ürünlerden oluşmakta ve bugün 2000 m2 alanda pileli sineklik malzemelerinin satışını sürdürmektedir.
Patent ve marka tescilini aldığı Pilesan Sineklik Sistemleri adıyla, parekende müşterileri kaliteli ürünlerle buluşturmuş, verdiği hizmetler, yapılan arge tasarım çalışmaları ve yeni ürünlerle sektörde  malzeme satan toptancılara ve imalatçılara öncülük etmiştir. Bulunan bu sistem "Dünyanın en pratik imalatlı ve düşük maliyetlli ürün" sloganıyla binlerce ailenin geçim kaynağı olmuştur.

Türkiye'nin 81 il ve ilçesinde ki bayi ağı ,dünyada ise 40 yakın ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine destek vermekte ve her geçen yıl büyümeye devam etmektedir.

Uygun fiyatlı sineklik sistemleri için 0216 398 77 34 nolu danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

DÜNYA'NIN EN PRATİK PİLELİ SİNEKLİĞİ
Bayimiz olmak ister misiniz ?
Şifremi Unuttum
Yeni şifre almak için lütfen aşağıya email adresinizi giriniz.
Girişe geri dön
Kayıt Olun
Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak kayıt olabilirsiniz.